Časté otázky

Čo je to TALIZMAN?

TALIZMAN je tu na to, aby prinášal svojmu nositeľovi šťastie. Je to prívesok alebo náramok, ktorý v sebe nesie posolstvo pre každého osobné a výnimočné. Vďaka tomu, že si viete svoj TALIZMAN úplne prispôsobiť svojim potrebám, vznikne pre Vás jedinečný a originálny prívesok pre šťastie. Navrhnite si teda to, čo je Vášmu srdcu najbližšie, alebo vytvorte niečo originálne ako darček pre blízku osobu 🙂

Z čoho je TALIZMAN vyrobený?

TALIZMANY sú vyrobené zo striebra alebo z kvalitnej českej bižutérie, ktorú pre nás na mieru vyrábajú v Jablonci nad Nisou. Táto bižutéria neobsahuje olovo, nikel ani kadmium.

Ako sa mám starať o TALIZMAN?

TALIZMAN by sa nemal dostať do kontaktu s vodou. Odporúčame preto dávať si ho dávať dole pri kúpaní, vykonávaní domácich prác a podobných činnostiach. Taktiež odporúčame dávať si ho dole vždy pred spaním.

V prípade strieborného TALIZMANU si jeho vzhľad môžete zachovať aj čistením, napríklad jarou na riady a starou zubnou kefkou, prípadne vyčistením špeciálnymi handričkami na striebro.

Ako je TALIZMAN zabalený?

TALIZMAN Vám príde zabalený v darčekovej krabičke 🙂

Kedy mi TALIZMAN príde?

TALIZMAN Vám príde do 5-7 pracovných dní. Ide o ručnú prácu, ktorá chvíľku trvá, snažíme sa to však čo najviac urýchliť 🙂

Príde mi balíček poštou alebo kuriérom?

Balíčky posielame Slovenskou poštou, prvou triedou. Balíček Vám teda prinesie pani poštárka, alebo si ho následne vyzdvihnete na pošte.

TALIZMAN - prívesky a náramky pre šťastie

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

Napíšte nám na nosimšťastie@mojtalizman.sk alebo nám zavolajte na 0915 422 819.