Košík 0
meno-modre
laska-priatelstvo-rodina

TALIZMAN

TALIZMAN je tu na to, aby prinášal svojmu nositeľovi šťastie.  Nesú v sebe posolstvo pre každého osobné a výnimočné. Vďaka tomu, že si viete svoj TALIZMAN úplne prispôsobiť svojim potrebám, vznikne pre Vás jedinečný a originálny prívesok pre šťastie. Navrhnite si teda to, čo je Vášmu srdcu najbližšie, alebo vytvorte niečo originálne ako darček pre blízku osobu 🙂

Ako si objednať?

V našej ponuke nájdete TALIZMANY s rôznymi myšlienkami a citátmi. Vytvorili sme pre Vás rôzne farby, druhy písma, aby ste si medzi nimi mohli vybrať to, čo sa Vám páči.

Pri TALIZMANOCH, ktoré poskytujú možnosť personalizácie, teda dajú sa textovo prispôsobiť Vašim želaniam, uveďte prosím, čo si želáte mať na TALIZMANE napísané. Napríklad pripíšte svoje meno pri objednávaní  TALIZMANU s menom do kolonky pri objednávke a pod. Niekedy je možné vybrať aj farbu.

Vašu objednávku následne graficky spracujeme a vyrobíme pre Vás TALIZMAN na mieru. Balíček potom môžete očakávať do piatich pracovných dní. Ak je Vaša objednávka urgentná, prosím kontaktujte nás a ak to bude možné, pokúsime sa Vám vyhovieť.

Ak si želáte TALIZMAN s vlastnou grafikou, fotkou, textom, alebo jednoducho s čímkoľvek, čo v našej ponuke nie je, napíšte nám svoju predstavu a my Vám pripravíme grafický návrh.

Z čoho je TALIZMAN vyrobený a ako sa o neho starať?

TALIZMANY sú vyrobené z kvalitnej českej bižutérie, ktorú pre nás na mieru vyrábajú v Jablonci nad Nisou. Táto bižutéria neobsahuje olovo, nikel ani kadmium. TALIZMANY ponúkame v dvoch povrchových úpravách, a to v staromedenej a rhódiovanej.

Rhódium je drahý kov, ktorý svojou farbou pripomína striebro. Vďaka tejto povrchovej úprave bude Váš TALIZMAN ešte odolnejší voči vplyvom ako je vlhkosť a pot. Taktiež vydrží dlhšie ako nový a neočernie (pri správnej starostlivosti). Navyše je vhodný pre alergikov, keďže je antialergénny.

Pri správnom zaobchádzaní a starostlivosti Vám bude TALIZMAN dlho nosiť šťastie. Kov by nemal prichádzať do kontaktu s vodou ani s rôznymi sprejmi či lakmi na vlasy. Keď sa ukladáte na spánok, uložte spať aj svoj TALIZMAN. Tak, ako sa oň postaráte vy, tak Vám bude nosiť šťastie 🙂

Aké sú rozmery TALIZMANU?

Priemer lôžka prívesku je 25 mm. Retiazka je dlhá 60 cm a na jej konci je ešte predlžujúca retiazka dlhá 10 cm. Dĺžku retiazky je teda možné nastaviť od 60 do 70 cm. Na retiazke pri prívesku je ešte zavesený prívesok štvorlístka, ktorý Vám prinesie šťastie.