Šité tmavomodré náušnice

,

Ručne šité soutache náušničky v tmavomodrej farbe. Sú napichovacie a vhodné aj pre alergické ušká – kovová časť je vyrobená z chirurgickej ocele.

 

17.90

DOVOLENKA *

Dovolenka v čase 10.5.-23-5. – všetky objednávky budú vybavené po tomto termíne.

Číslo produktu: 7086 Kategórie: , Značky: , ,

NAŠE TALIZMANY

Steh za stehom, korálka za korálkou. Takto vznikajú ručne šité náušnice z našej dielničky. Každé jedny prešli našimi rukami, kým uzreli svetlo sveta. Každé jedny sú pre Vás vyrobené na mieru, s láskou, z tých najkvalitnejších materiálov. Aby ste si od nás odniesli ten Váš, originálny TALIZMAN. Zistite viac o tom, kto stojí za výrobou Vášho TALIZMANU a prečítajte si kúsok o mne 🙂

 

Niečo viac o týchto náušniciach

  • Náušnice sú vyrobené technikou soutache, čo znamená zošívanie sutášových šnúrok a koráliek do požadovaného tvaru. Náušnice sú napichovacie a majú rozmer cca 1,5 x 1,5 cm. V ponuke ich máme v štyroch farbách – v ružovej, modrej, tmavomodrej a zelenej. Môžete ich zladiť aj s našimi ručne šitými náramkami.

Kedy mi prídu náušnice?

  • Šité náušnice Vám prídu zabalené v darčekovej krabičke do 5-7 dní od prijatia objednávky.

Z čoho sú náušnice vyrobené?

  • Ručne šité soutache náušnice sú vyrobené z textilných šnúrok a koráliek. Kovová časť šperku, ktorá sa zapichuje do ucha spolu s kovovou zarážkou je vyrobená z chirurgickej ocele.

Ako sa mám starať o TALIZMAN?

  • Tak, ako sa budete starať o TALIZMAN, tak Vám bude nosiť šťastie. Vyhýbajte sa preto kontaktu s vodou a skôr, ako uložíte do postele seba, uložte spať to šperkovnice či krabičky svoj TALIZMAN 🙂

Máte ešte niečo na srdci?

Farba

tmavomodrá

Rozmery

cca 1,5 x 1,5 cm

Materiál

textilné šnúrky s našitými korálkami, chirurgická oceľ

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Šité tmavomodré náušnice”