Zľava!

Šitý soutache náramok Celý svet

,

Ručne šitý náramok s citátom „Pre celý svet si iba niekto, no pre mňa si celý svet.“ Náramok môžete venovať ako darček pre priateľku, manželku, či kohokoľvek, kto je pre Vás celým svetom.

28.90 24.90

Farba *

Vyberte si prosím farbu, v ktorej Vám náramok ušijeme.

NAŠE TALIZMANY

Steh za stehom, korálka za korálkou. Takto vznikajú ručne šité náramky z našej dielničky. Každý jeden prešiel našimi rukami, kým uzrel svetlo sveta. Každý jeden je pre Vás vyrobený na mieru, s láskou, z tých najkvalitnejších materiálov. Aby ste si od nás odniesli ten Váš, originálny TALIZMAN. Zistite viac o tom, kto stojí za výrobou Vášho TALIZMANU a prečítajte si kúsok o mne 🙂

 

Niečo viac o tomto TALIZMANE

  • Náramok vyrobený technikou soutache v sebe nesie citát „Pre celý svet si iba niekto, no pre mňa si celý svet.“ Náramok môžete venovať ako darček pre priateľku, manželku, či kohokoľvek, kto je pre Vás celým svetom.  Vyberte si farbu, ktorá sa jej bude najviac páčiť – ružová, modrá, zelená alebo elegantná tmavomodrá. Veľkosť náramku je univerzálna a dá sa nastaviť pomocou predlžovacej retiazky.

Kedy mi príde TALIZMAN?

  • Šitý náramok Vám príde zabalený v darčekovej krabičke do 5-7 dní od prijatia objednávky.

Z čoho je TALIZMAN vyrobený?

  • Ručne šitý soutache náramok je vyrobený z textilných šnúrok, koráliek a kvalitnej českej bižutérie, ktorú pre nás vyrábajú v Jablonci nad Nisou. Kovové komponenty sú vyrobené z bižutérneho kovu, na ktorom je nanesená vrstva skutočnej platiny, ktorá zvyšuje odolnosť šperku.

Ako sa mám starať o TALIZMAN?

  • Tak, ako sa budete starať o TALIZMAN, tak Vám bude nosiť šťastie. Vyhýbajte sa preto kontaktu s vodou a skôr, ako uložíte do postele seba, uložte spať to šperkovnice či krabičky svoj TALIZMAN 🙂

Máte ešte niečo na srdci?

Farba

modrá, tmavomodrá, zelená, ružová

Rozmery

lôžko 18x13cm, univerzálna dĺžka

Materiál

bižutérny kov s povrchovou vrstvou platiny, textilné šnúrky s našitými korálkami

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Šitý soutache náramok Celý svet”