Náramky k narodeniu dieťaťa

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

V našej dielničke pre Vás ručne vyrábame náramky s citátom, ktoré v sebe nesú osobné posolstvo. V našej ponuke nechýba ani krásny darček k narodeniu dieťatka pre čerstvú maminku. Vyberte si z náramkov, do ktorých môžete vložiť meno dieťatka a jeho miery pri narodení. Budete tak mať neustále pri sebe jeho dĺžku a hmotnosť pri narodení. Náramky vyrábame z kvalitnej českej bižutérie bez obsahu olova, niklu a kadmia a na ich povrchu je vrstvička skutočnej platiny, ktorá zvyšuje ich odolnosť. Na výber máme viaceré farebné kombinácie, stačí si vybrať 🙂 Náramok Vám príde do 5-7 pracovných dní zabalený v darčekovej krabičke.

 • Modrý náramok ako darček k narodeniu dieťaťaModrý soutache náramok ako darček k narodeniu dieťaťa pre čerstvú mamičku
  Zľava!

  Šitý soutache náramok Dieťa

  , 28.90 24.90
 • Ružový šitý náramok s menom dieťaťa Moje deti sú ten najvzácnejší darRužový šitý náramok s menom dieťaťa Moje deti sú ten najvzácnejší dar
  Zľava!

  Šitý soutache náramok Najvzácnejší dar

  , 28.90 24.90
 • Šitý tmavomodrý soutache náramok s menom.Šitý ružový soutache náramok s menom.
  Zľava!

  Šitý soutache náramok s menom

  , 28.90 24.90
 • Ružový šitý soutache náramok k narodeniu dieťaťa Mladá mama.Ružový šitý soutache náramok k narodeniu dieťaťa Mladá mama.
  Zľava!

  Šitý soutache náramok Mladá mama

  , 28.90 24.90
 • Tmavomodrý soutache náramok s citátom Dcéra je ten najkrajší dar, ktorý mi mohol život dať.Tmavomodrý soutache náramok s citátom Dcéra je ten najkrajší dar, ktorý mi mohol život dať.
  Zľava!

  Šitý soutache náramok Dcéra

  , 28.90 24.90